TrustPort Total Protection 2012 v12.0.0.4796 Final شرکت TrustPort در سالهای اخیر با پیشرفت های خیره کننده ای همراه بود و محصولات امنیتی این کمپانی با انتشار نسخه جدید تر بهتر و کارا تر میشد با نتایج خیره کننده ای که ایم محصول در سایتهای تست و برسی بهترین آنتی ویروس ها به جا گذاشت که با درصد شناسایی بالا کمترین خطا و کمترین تاثیر بروی روند اجرای سیستم عامل و کند نکردن آن توجه عمومی را به خود جلب نمود.

ANTIVIRUS AND ANTISPYWARE: این ویژگی هر دو حالت اسکن یعنی هم دستی و هم اتوماتیک را داراست این اجازه را به شما می دهد که از هر دو حالت در هر زمان استفاده نمایید ، دارای موتور جستجو گر بسیار قوی است که حداکثر ویروس ها از بین می برد .

 

PERSONAL FIREWALL : این ویژگی از این نرم افزار تمام پرتهای اینترنتی شما را تحت نظر میکیرد و در صورت مشاهده کردن کوچکترین خطا و یا خطر به شما هشدار داده و آن را سریعآ مسدود می نمایید .

 

FAMILY PROTECTION : این ویژگی در نسخه های دیگر این نرم افزار رایج است به اینصورت است که این نرم افزار قابلیت مسدود کردن سایت ها توسط والدین را دارد یعنی این نرم افزار سایت هایی را که توسط والدین برای فرزندان مسدود شده را باز نمی کند.

 

SYSTEM BACKUP DICK : برای اطمینان بیشتر از سیستم می توانید از سیستم خود توسط این نرم افزار پشتیبان گیری نمایید تا در مواقعی که سیستم در حالت امنی قرار ندارد و یا اطلاعات از دست رفته است استفاده نمایید .

 

رمز فایل :www.vivadl.com
حجم فایل : ۲۵۰ MB
Download دانلود انیمیشن زیبای Winnie the Pooh دریافت فایل از سرور ویوا دانلود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *