Quick Heal Total Security 2011 v12.00 5.0.0.6 كوييك هيل، با ظاهري   كاربر پسند، محافظت كاملي را در برابر تهديدات اينترنتي فراهم مي كند. اين   برنامه براي شما يك تجربه امن و مطمئن است هنگامي كه شما در حال دیدن  سایت،  بانکداری الكترونيكي، خرید آنلاین، چت و بازیهای آنلاین هستيد. پس  از نصب،  آن به عنوان سپر در برابر ویروس ها، کرمها، تروجان ها ، spywares و  سایر  تهدیدات مخرب قرار مي گيرد. این سرویس همچنین حفاظت در برابر ویروس  های  جدید و ناشناخته با استفاده از تكنولوژي انحصاري DNAScan كوييك هيل،  وب  سایت های مخرب را مسدود و مانع از رسیدن هرزنامه به ایمیلهاي شما مي  شود.  اينترنت سكيوريتي ۲۰۱۱ كوييك هيل، از منابع بسار كم استفاده مي كند و  حفاظت  را بدون کند کردن کامپیوتر، افزایش می دهد. با ارزان شدن قیمت  حافظه های  فلش استفاده از این حافظه ها در بین کاربران افزایش یافته است،  امروزه دیگر  در کیف هر کودک مدرسه ایی نیز میتوان یکی از این حافظه های  فلش را پیدا  کرد! این حافظه ها به صورت های مختلفی مثل کارت های حافظه،  کول دیسک، حافظه  های داخلی Mp3 Player ها و … مورد استفاده قرار میگیرد،  که کاربرد های  مختلفی در بین کاربران پیدا کرده است که مهمترین قابلیت  این حافظه های حجم  مناسب آنها جهت انتقال اطلاعات میباشد .


از ویژگی های Quick Heal Total Security 2011 v12.00 5.0.0.6
AntiVirus
ويروس‌ها(viruses)،  كرم‌ها(worms) و تروجان‌ها(trojans) به صورت اتوماتيك شناسايي كرده و از  بين مي‌برد. از فايلهاي شما محافظت مي‌كند. همچنين آلودگي‌ها را از  الصاق‌هاي(attachments) ايميل و دانلودهاي اينترنتي بصورت خودكار اسكن و  پاكسازي مي‌كند.
AntiSpyware
قبل از اينكه  جاسوس‌افزارها(spywares) بر روي كامپيوتر شما نصب شود از ورود آن جلوگيري  مي‌كند. از طريق شناسايي و پاكسازي اسپاي‌ويرها و مسدودسازي فعاليتهاي  سارقان اطلاعات خصوصي از حريم خصوصي شما بصورت خودكار محافظت مي‌كند.
Firewall
فايروال  ۳٫۰ كوييك‌هيل آگنيتوم اجازه دسترسي هكرها و سارقان اطلاعات به كامپيوتر  شما را قفل مي‌كند. محافظت جامعي را در برابر حملات شناخته‌شده و ناشناخته،  تحت شبكه داخلي و خارجي را براي شما فراهم مي‌سازد.
Anti-Rootkit
Rootkit‌ها(روتكيتها)  را بطور پيشگيرانه از طريق انجام اسكن عميق سيستم شناسايي و پاكسازي  مي‌كند. پروسس‌هاي در حال اجرا، رجيستري و فايلهاي سيستمي را از هر نوع  فعاليت مشكوك روتكيت كه در سيستم مخفي نگه داشته شده است، اسكن مي‌نمايند.
AntiMalware
انجين  جديد پيشرفته اسكن مخربها(Malware)، رجيستري، فايلها و فولدرها را با سرعت  فوق‌العاده زياد اسكن مي‌كند و به طور جامع جاسوس‌افزارها(Spyware)،  تبلغ‌افزارها(Adware)، نرم‌افزارها كلاهبرداري و سرقت(Roguewares)، شماره  گيرنده‌ها(Dialer)، ريسك‌افزارها(Riskware) و بسياري ديگر كه پتانسيل خطر  در سيستم شما دارند را شناسايي و پاكسازي مي‌كند.
AntiSpam
از  ورود نامه‌هاي الكترونيكي ناخواسته (ايميلهاي Spam)، ميل‌هاي حمله كننده  سايتها قلابي -شبيه سايتهاي رسمي كه اطلاعات بانكي و يا پسورد و يا اطلاعات  خصوصي را مي‌دزدند-(Phishing)، ايميلهاي تبليغاتي ناخواسته(junk mails) و  ميلهاي مبتذل ناخواسته (porn mails)، را قبل از اينكه به صندوق ورودي  (inbox) شما برسد جلوگيري مي‌كند.
AntiPhishing
همه  سايتهايي را كه به آن وارد مي‌شويد را از لحاظ فعاليت‌هاي كلاهبردارانه  به‌صورت خودكار اسكن مي‌كند و شما را در برابر هر حمله فيشينگ (سايتهاي  كلاهبردارنه‌اي كه شبيه سايتهاي رسمي در جهت سرقت اطلاعات وجود دارند) در  پيمايش سايتهاي اينترنتي محافظت مي‌كند.
Entertainment Mode
فعاليتها  را در همه مدلهاي كوييك هيل به سرعت متوقف مي كند و لود سيستم را كاهش مي  دهد كه باعث مي شود فعاليتهايي نظير بازيهاي كامپيوتري يا تماشای فیلم و یا  سخنرانی بی وقفه بدون كاهش امنیت کامپیوتر انجام شود.
Autorun Protection
Malware  هايي كه با بهره برداري از ويژگي Autorun ابزار برداشتني (removable)  منتشر مي شوند ، افزايش مي يابند و درايوهاي USB (memory, flash, وhard  قابل حمل ) حامل Malware هاي Autorun مي شوند. Autorun Protection ويژگي  جديد كوييك هيل است كه از سيستم ما در برابر چنين Malware هايي با از كار  انداختن ويژگي Autorun  محافظت مي كند.
Browsing Protection
ويژگي Browsing Protection ، از کامپیوتر شما در برابر تهديدات وب سايت هاي مخرب محافظت می کند.
Self Protection
Self  Protection یکی از ویژگی های جدیدی است که از فایل ها ، پوشه ها ، تنظیمات  و مدخل رجیستری علیه فعالیت های مخرب، و همچنین جاسوسي ، از كوييك هيل  حفاظت مي كند.
Emergency CD
شما مي‌توانيد يك CD  اورژانسي قابل راه‌اندازي (Emergency Bootable CD) با توجه به ويندوز خود  بسازيد كه به شما در ويروسيابي فايلهاي بوت ويندوز كمك مي‌كند. همه درايوها  حتي پارتيشن‌هاي NTFS را اسكن و پاكسازي مي‌كند . اين ويژگي در ويروس‌كشي  كامپيوترهايي كه به شدت آلوده شده‌‌اند و ويروس‌هايي كه نمي‌توان آنها را  از داخل ويندوز از بين برد (مثل فايلهاي سيستمي ويندوز كه در حال اجرا  هستند و آلوده شده‌اند) كمك شاياني به كاربران مي‌نمايد.
Native Boot Scan
شما  مي‌توانيد اسكن خالص(Native Scanning) را در كامپيوتر خود در راه‌اندازي  بعدي برنامه‌ريزي كنيد كه همه درايوها را در زمان بوت قبل از اينكه ويندوز  به صورت كامل بارگذاري گردد اسكن و پاكسازي خواهد كرد. اين ويژگي پيشرفته  در شناسايي و نابودسازي حتي روتكيت‌هاي زيرك (cunning rootkits)،  جاسوس‌افزارها(spywares)، تروجانهايي با اهداف خاص و وقايع‌نگارهاي  مخفي(loggers) به شما كمك خواهد كرد.
DNAScan Technology
سرعت تشخيص بالا
حفاظت خودكار از  worm هاي جديد ، trojan ها و botها
حفاظت كامل از ويروس هاي جديد

 

توضیحات :

  1. این آنتی ویروس نسخه اورجینال هست و از سایت اصلی به صورت آنلاین دانلود شده
  2. تعداد ۵۰ لایسنس قانونی و با اعتبار ۲ ماه از این آنتی ویروس موجود هست  که بعد از دانلود به کاربران عضو سایت سافت ۹۸ که در نظرات درخواست بدهند ، به ایمیلی که با اون در سایت عضو شدن ارسال میشه.

 

رمز فایل :www.vivadl.com

حجم فایل :  ۲۳۲ MB

منبع : گروه نرم افزاری ویوا دانلود

Download دانلود انیمیشن زیبای Winnie the Pooh دریافت فایل از سرور ویوا دانلود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *