در زمينه تهيه فايلهاي PDF ابزارها و نرم افزارهاي متنوعي وجود دارند. از ابزارهاي ساخت PDF گرفته تا ابزارهاي تبديل. در زمينه ساخت مشكلات متنوعي وجود دارد و در زمينه تبديل بيشتر از ساخت فايلها. گاها ابزارها و برنامه هاي ارائه شده در زمينه تبديل فايلهاي PDF آنهم به زبان فارسي نمي توانند به طور كامل نياز كاربران را برآورده كنند.
داشتن ابزاري كه بتواند خروجي تمامي برنامه ها را مانند يك پرينتر كه بر روي كاغذ چاپ مي كند بر روي PDF تحويل دهد مي تواند كليه مشكلات كاربران با هر زباني را برطرف كند. نرم افزار FinePrint PdfFactory Pro بهترين و ساده ترين نرم افزار در اين زمينه است و به شما اجازه مي دهد خروجي تمامي برنامه ها را به PDF تبديل كنيد. پس از نصب برنامه يك پرينتر مجازي به ليست پرينترهاي شما اضافه خواهد شد. شما با تنظيم آن به عنوان پرينتر پيش فرض مي توانيد كليه خروجي هاي برنامه هايتان را پرينت كنيد ولي اينبار نه بر روي كاغذ بلكه بر روي يك فايل PDF.شما تنها با چند كليك ساده مي توانيد فايلهاي PDF خودتان را ايجاد كنيد.شما حتي مي توانيد از تركيب فايلهاي PDF مختلف يك فايل جديد ايجاد كنيد.اي برنامه قابليت پيش نمايش دارد و شما نياز نخواهيد داشت تا فايلتان را جهت مشاهده نتيجه در برنامه اي همچون آكروبات ريدر باز كنيد. اين برنامه به شما اجازه مي دهد تا فايلهاي خودتان را با رمز عبور محافظت كنيد. با تعبيه كردن فونت هاي استفاده شده در فايلها مي توانيد از ثابت ماندن فونتها اطمينان حاصل كنيد.شما همچنين مي توانيد به فايلهايتان شماره صفحه،سرصفحه و Watermarks اضافه كنيد.
در پايان معرفي اين نرم افزار تنها مي توان گفت كه اگر به دنبال بهترين نرم افزار در زمينه ساخت سريع و آسان فايل PDF مي گرديد نرم افزار FinePrint PdfFactory Pro  بهترين انتخاب براي شماست.

قابليتهاي كليدي نرم افزار FinePrint PdfFactory Pro v4.2 :
– ايجاد فايلهاي PDF از هر برنامه
– محيط ساده و كاربر پسند
– داراي قايليت پيش نمايش قبل از ذخيره نهائي
– امكان محافظت از اسناد با رمز عبور
– قابليت ايميل كردن فايلهاي PDF پس از ايجاد
– امكان تعبيه كردن فونتها در فايل
– امكان اضافه كردن شماره صفحه،سرصفحه و غيره
– امكان اضافه كردن Watermarks به فايل ها
– امكان تركيب چند سند و ايجاد يك PDF
– سازگار با نسخه هاي مختلف ويندوز از جمله نسخه محبوب ويندوز ۷
– و …

پسورد :www.vivadl.com

منبع:گروه نرم افزاری ویوا

لینک دانلود مستقیم

لینک دانلود غیر مستقیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *