secret ebook

یکی از کتاب های پرفروش چند سال اخیر کتاب راز (The Secret)، نوشته روندا بایرن (Rhonda Byrne) می باشد. «راز» که مستندی به همین نام هم وجود دارد، به اهمیت «قانون نیروی جاذبه» در یاری رساندن به انسان برای نیل به آرزوهایش می پردازد. اعتقاد به قانون جاذبه به ما می گوید که چیزی به نام سرنوشت وجود ندارد و همه امور و اتفاقات زندگی انسان تحت کنترل ذهن اوست.

کتاب راز به خواننده اثبات می کند که انسان می تواند با قدرت تفکر خود به هرچه که می خواهد، برسد. انسانی که از قدرت ذهن خود آگاه است تنها می تواند هر آنچه را می خواهد در جهان هستی انتخاب کند. پس از انتخاب ذهن آنها را فعال و تصویر سازی می کند. چنین است که احساس داشتن رویاها در ذهن تولید می شود. با این کار انسان از انرژی کائنات در مسیر تحقق خواسته هایش استفاده می کند و آرزوها بر آورده می گردد.

برن در مقدمه «راز» با اشاره به مشكلات بي‌شماري كه در زندگي برايش پيش آمده، آورده است: «يك سال پيش زندگي‌ام متلاشي شد، تا سرحد مرگ كار مي‌كردم. ناگهان پدرم فوت كرد و رابطه‌ام با همكارانم دچار اغتشاش شد. آن موقع حتي به ذهنم خطور نمي‌كرد كه در كمال ياس‌ و نااميدي موهبتي الهي نصيبم شود.»

نويسنده در بخش ديگر كتاب خود مي‌نويسد: «من به راز زندگي به عنوان رازي بي‌نظير نگاهي اجمالي انداختم، به راز زندگي كه در واقع كتابي يكصدساله بود و دخترم هيلي آن را به من داد. من رديابي قضيه راز را در سر تا سر تاريخ شروع كردم. اين‌كه بيش‌تر مردم از آن خبر داشتند، برايم باور كردني نبود، آن هم بزرگ‌ترين افراد در طول تاريخ چون: افلاطون، شكسپير، هوگو، بتهوون، اديسون و …»

كتاب «راز» در ۳۶ بخش موضوعي تاليف شده كه از اين ميان مي‌توان به: روند قدرتمند قدرداني، راز پول، راز آسان است، تمركز بر نيكبختي، يگانه ذهن عالم، راز حيات، از افكارت آگاه باش، راز ارتباطات و خودت را درياب اشاره كرد.

پسورد :www.vivadl.com

منبع:گروه نرم افزاری ویوا دانلود

دریافت فایل با لینک مستقیم

برای دانلود مستند راز اینجا را کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *