ویندوز 7

|دریافت با لینک مستقیم و با پارت های ۷۵۰ مگابایتی|

بعد از ارائه آپدیتی از ویندوز ۷ توسط مایکروسافت که کلیه کرکهای ساخته شده برای آن را از کار انداخت کرکرها راه جدید را برای ارائه نسخه های کرک شده در پیش گرفتند.

معرفی نسخه Enterprise:

این نسخه از نظر امکانات با نسخه Ultimate یکی است ولی سیستم لایسنس آن متفاوت است. سیستم لایسنس این نسخه مانند ویندوز XP می باشد. یعنی با یک سریال رجیستر می شود و نیازی به سیستم Activation ندارد. یک نسخه Enterprise را می توان با یک سریال بر روی چندین سیستم نصب کرد. این حالت به اصلاح VLK یا Volume License Key نام دارد.

این نسخه برای شرکتها و سازمانهای بزرگ ارائه می شود و با این کار به راحتی شرکت می تواند یک نسخه را بر روی سیستمهای مختلف نصب کرده و بدون اتصال به اینترنت آن را Active کرد. در واقع لایسنس به تعداد زیاد خریداری می شود.

اگر مایکروسافت تشخیص دهد که یک سریال مربوط به این ویندوز به دفعات زیادتر از حد مجاز مورد استفاده قرار گرفته ان را بلک لیست می کند و با جایگزین کردن سریال مجددا ویندوز فعال می شود.

فرق نسخه Enterprise با Ultimate:

Windows 7 Ultimate contains the same features as Windows 7 Enterprise, but unlike the Enterprise edition, it is available to home users on an individual license basis.

به این معنی که نسخه Ultimate برای کاربران خانگی ارائه می شود ولی Enterprise نمی شود.

ویژگیهای این ویندوز:

– به روز شده تا ۱۵ اکتبر ۲۰۱۰

– دارای امکانات کاملا مشابه با نسخه Ultimate

– دارای کرک ۱۰۰ درصد، متعلق به یکی از بهترین گروه های کرک

– بدون هیچ دستکاری در فایلها و سورس ویندوز

– قابلیت آپدیت بدون مشکل از سایت مایکروسافت

– کاملا جنیون و قانونی

– قابلیت نصب نرم افزارهای مایکروسافت که جنیون را چک می کنند

– بدون دستکاری در روند نصب ویندوز

روش استفاده از کرک:

فایل اجرایی موجود در فولدر Crack را به صورت Run As Administrator اجرا کنید و صبر کنید تا مراحل انجام گیرد تا خودش بسته شود. اگر پیغام اجازه دسترسی از طرف فایروال داده شد گزینه Allow را انتخاب کنید.

پسورد :www.vivadl.com

منبع:گروه نرم افزاری ویوا دانلود

دریافت فایل:   پارت اول پارت دوم پارت سوم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *