Adobe Photoshop CS6 Beta v13.0

Adobe Photoshop CS6 نسخه جدید قدرتمندترین و بهترین نرم افزار ویرایش عکس است که محصولی از کمپانی مطرح و قدرتمند ®Adobe می باشد ، هر سال که می گذرد قدرت فتوشاپ فزونی می یابد و کاربران بسیار زیادی به این واقعیت رسیده اند که ویرایش فوق حرفه ای و خارق العاده را می توان فقط با فتوشاپ انجام داد ، تنها چیزی که در طراحی با فتوشاپ حرف اول را می زند خلاقیت فردی است و اگر کسی به این مهم دست یابد بدون شک بهترین پروزه های گرافیکی را می توند خلق کند ، فتوشاپ امروزه از جایگاه ویژه ای چه در میان کاربران حرفه ای و چه در میان کاربرن آماتور برخوردار است و استفاده از آن به یک ضرورت تبدیل شده است ، در نسخه جدید این نرم افزار قدرتمند ایجاد، ترکیب، ویرایش، بازسازی و یا دگرگونی عکس‌ها و نگاره‌ها بسیار گسترش یافته و این نویدی برای کاربران حرفه ای است که بتوانند در سایه این نرم افزار ایده های ذهنی خود را تخلیه کرده و آنچه را که در سر می پرورانند به صورت عکس دیجیتالی خلق نمایند ، رتوش عکس، نقاشی واقعی .
این نسخه از نرم افزار دارای رابط کاربری کاملا تغییر شکل یافته به همراه گزینه های ذخیره خودکار و ذخیره در پس زمینه است. مهمترین ویژگی این نسخه، ابزار Patch هوشمند بر اساس پیکسل های عکس و ابزار Move به علاوه فیلترهای عکاسی مات ، قابلیت های ویرایش ویدئو توسعه یافته و Adobe Camera Raw 7 می باشد.

امکانات جدید Photoshop CS6 Beta :
–    تمرکز اصلی شرکت Adobe روی کارآیی بالاتر، ویرایش خلاقانه تر عکس و ابزار ابتکاری Photoshop CS6 Beta بوده است. ابزار Patch هوشمند این نرم افزار امکان کنترل بیشتری به انتخاب ناحیه های عکس و Duplicate کردن نواحی مختلف تصاویر را برای شما فراهم می کنند. امکان Move هوشمند بر اساس محتوای عکس نیز به کاربران امکان انتخاب و حرکت جادویی یک آبجکن روی یک مکان جدید عکس را فراهم می کند.
–    کارآیی بالاتر با استفاده از موتور گرافیکی Mercury از مهمترین امکانات Photoshop CS6 Beta است که کارآیی ابزاری مانند Liquify؛ Puppet Warp، Transform و افکت های نوری را افزایش می دهد.
–    رابط گرافیکی نرم افزار نیز کاملا تغییر یافته و دارای ظاهری مدرن تر و گزینه های تیره رنگ است تا تمرکز کاربر تنها روی عکس معطوف شود. ابزار طراحی جدید این نرم افزار امکان طراحی سریعتر را برای کاربران فراهم می کند. لایه های وکتور به کاربر امکان انتخاب خطوط نقطه دار و Stroke های گرادیان را می دهد. لایه های قابل جستجو سرعت کار شما را افزایش خواهند داد. استایل های متن جدید به طراحان کمک می کند تا متن های زیبایی خلق کنند.
–    Photoshop CS6 Beta دارای تمامی امکانات Photoshop CS6 Beta و Adobe Photoshop CS6 Extended است. ابزار ویرایش ۳ بعدی جدید و قابلیت های آنالیز عکس از نمونه این امکانات می باشند.

رمز فایل : www.vivadl.com

حجم فایل :۱٫۵ GB

منبع : گروه نرم افزاری ویوا دانلود

Download دانلود نسخه جدید نرم افزار Internet Download Manager 6.11 Final دریافت از ویوا دانلود   |   لینک کمکی هیپ فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *