CorelDRAW Graphics Suite X6 v16.0.0.707

بسیار از افراد از Adobe Illustrator استفاده می کنند، اما نرم افزار طراحی قدرتمند دیگر نیز برای طراحی تصاویر برداری وجود دارد. با استفاده از CorelDRAW Graphics Suite می تواند لوگوهای زیبا ، تبلیغات و طرح های گرافیکی برای وبسایت طراحی کنید. این مجموعه دارای کتابخانه عظیمی از ۱۰۰۰۰ عکس کلیپ آرت است که شما می توانید از آنها در پروژه های خود به خوبی استفاده کنید. ۱۰۰۰ عکس بسیار با کیفیت و ۱۰۰۰ فونت منحصر به فرد در CorelDRAW Graphics Suite وجود دارند تا شما بتوانید طرح های زیبایی را خلق کنید.
فرقی نمی کند که شما دوستدار طراحی و یا یک طراحی حرفه ای باشید، CorelDRAW® Graphics Suite X6 راه حل شما برای طراحی گرافیکی است. محیط قدرتمند این نرم افزار به همراه طرح های گرافیکی حرفه ای ، ابزار ویرایش عکس و بخش طراحی وبسایت، تمامی چیزهایی هستند که شما برای افزایش خلاقیت خود در زمینه طراحی به آنها نیاز دارید.
خودآموز ها و Help های داخلی ، ویدئوهای آموزشی و قالب های از پیش آماده شده آن به شما کمک شایانی خواهند کرد. بدین ترتیب می توانید به سادگی لوگوهای زیبا طراحی کنید، وبسایت ، گرافیک وب ، بیلبورد ، پوستر و غیره را خلق کنید.

امکانات :
–    CorelDRAW® Graphics Suite X6 تمام امکاناتی که در طراحی حرفه ای به آنها نیاز دارید را در اختیار شما قرار می دهد. امکاناتی مانند صفحه بندی، ویرایش عکس، طراحی گرافیک برای وب و ساخت انیمیشن از نمونه این امکانات می باشند.
–    با استفاده از ابزار آموزشی داخلی ، خودآموزهای ویدئویی ارزشمند و دیگر امکانات یادگیری این نرم افزار می توانید کم کم با روش کار آن آشنا شوید.
–    شما با استفاده از ۱۰۰۰ فونت کاملا حرفه ای ، کلیپ آرت های زیبا ، عکس های منحصر به فرد و قالب های وسایل نقلیه این نرم افزار می توانید طرح های کاملا حرفه ای خلق کنید.
–    پشتیبانی از انواع فرمت فایل ها شامل PDF, JPG, PNG, EPS, AI, TIFF, PSD, DOCX و غیره به شما امکان وارد کردن و ذخیره کردن سریع فایل ها را می دهد.
–    و …

رمز فایل : www.vivadl.com

حجم فایل :۱۲  Мb

منبع : گروه نرم افزاری ویوا دانلود

Download دانلود مجله مک لایف Mac Life Magazine April 2012 دانلود نسخه ۳۲ بیت

Download دانلود مجله مک لایف Mac Life Magazine April 2012 دانلود نسخه ۶۴ بیت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *