WebSmartz Business Card Designer یرنامه ویژه برای طراحى و ساخت کارت ويزيت می باشد.

طبق نیاز های امروز حتماً شما هم به اهمیت داشتن کارت ویزیت برای خود پی برده ایید .

کارتی که با اندازه ایی کوچک می تواند معرف شما و یا کار شما باشد .

در چند سال گذشته این صاحبان مشاغل بودند که نیاز به کارت ویزیت داشتند ولی در حال حاضر حتی دانشجویان نیز برای معرفی خود و یار کار نیم وقت خود نیاز به کارت ویزیت دارند و این کارت کوچک جزو اولین اصول شورع هر کاری می باشد .

اگر بخواهید برای خودتان کارت ویزیتی طراحی کنید ممکن است از طرح دیگران خوشتان نیایید . یا طرحی که در سر دارید را به خوبی اجرا نکنند . آن وقت است که به خودتان خواهید گفت کاش من هم می توانستم طراحی کنم ! با فتو شاپ به صورت حرفه ایی کار کنم و …

این برنامه نام نرم افزاری ساده و کارآمد با قابلیتهای قدرتمند برای طراحی و ساخت کارت ویزیت های زیبا می باشد که این امکان را برای شما فراهم می آورد تا به آسانی هرچه تمام تر بتوانید از طریق واسط گرافیکی کاربری مستقیم نرم افزار کارت ویزیت های شخصی و مطابق سلیقه خود را با طرحی زیبا و جذاب بسازید.

با استفاده از این نرم افزار قادر خواهید بود تا تمامی انواع کارتها را طراحی و بسازید، این نرم افزار با بیش از ۱۰۰ مدل کارت از مدل های معمولی و رایج گرفته تا مدل های کاملا حرفه ای طیف وسیعی از مدل های کارت ویزیت آماده را در اختیار شما برای طراحی نمونه مورد پسند خود قرار می دهد.

همچنین می توانید با استفاده از این برنامه کارت ویزیت مورد نظر خود را بصورت کاملا دلخواه توسط متن های زیبا ، تصاویر و عکس های جذاب سفارشی نمایید .

این برنامه این قابلیت را به شما می دهد تا تنها در عرض چند دقیقه کارت ویزیت های حرفه ای طراحی نماید و با سازگاری با تمامی چاپگرها و قابلیت استفاده آسان آنها را چاپ نمایید.

 

رمز فایل :www.vivadl.com

منبع : گروه نرم افزاری ویوا دانلود

دریافت  فایل از سرور ویوا دانلود

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *