سی‌شارپ (C#)  زبانی شیءگرا و سطح بالا (high level) از خانوادهٔ زبان‌های چارچوب دات‌نت  شرکت مایکروسافت است.زبان #C، یک زبان برنامه نویسی چند الگویی است و منظم  شده مدل‌های تابعی، امری، عمومی، شی گرا و جز گرا می‌باشد. این زبان توسط  مایکروسافت و جزئی از دات نت به وجود آمد و بعدا استانداردهای ECMAو ISO را  نیز در بر گرفت. #C یکی از ۴۴ زبان برنامه نویسی ای است که توسط Common  Language Runtime از .NET Framework پشتیبانی می‌شوند و در همه جا به وسیله  Microsoft Visual Studio شناخته می‌شود.

این زبان  برپایه سادگی، مدرن بودن، همه منظوره و شی گرا بودن ساخته شد.Anders  Hejlsberg، طراح زبان برنامه نویسی دلفی، سرپرستی تیم طراحان زبان #C را بر  عهده داشت.این زبان دارای دستوری شی گرا مشابه ++C است و به شدت از  زبان‌های جاوا و دلفی تاثیر پذیرفته‌است.در ابتدا نام این زبان COOL بود که  مخفف C like Object Oriented Language بود، هر چند در جولای ۲۰۰۰، زمانی  که مایکروسافت پروژه را عمومی اعلام کرد، اسم آن به #C تغییر پیدا کرد.

در اینجا سه کتاب آموزشی از این زبان برنامه نویسی پرطرفدار را گردآوری کرده ایم که  جامع ترین منابع فارسی سی شارپ در اینترنت هستند. از دانلود آنها و محتوای جالب و روانشان بی شک لذت خواهید برد …

رمز فایل :www.vivadl.com

منبع : گروه نرم افزاری ویوا دانلود

Download دانلود انیمیشن زیبای Winnie the Pooh دانلود آموزش ویژوال سی شارپ ۲۰۰۵

Download دانلود انیمیشن زیبای Winnie the Pooh کتاب آموزش جامع زبان برنامه نویسی C#

Download دانلود انیمیشن زیبای Winnie the Pooh دانلود کتاب آموزش زبان C#

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *