دانلود فیلم آموزش گیتار در 21 روز Learn Guitar In 21 Days

تنها در ۲۱ روز نواختن گیتار و ۱۰۰۰ قطعه موسیقی را بیاموزید! لازم نیست بدانید که چگونه موسیقی را بخوانید و بنویسید. شما به سادگی همراه با مربی و با دنبال کردن یک ویدئو در طی ۲۱ روز می نوازید. شما مضراب زدن های جدیدی می آموزید که می توانید فورا” از آنها جهت نواختن قطعه های جدید استفاده کنید. راوی، معلم گیتار شما طی این ۲۱ روز، خواننده، ترانه سرا و نوازنده گیتار همراه شماست. شامل مشخصات ویدئوی تصویر در تصویر (PIP)، نماد سازی دستی و استاندارد، فایل های کنترلی، تراک های تمرین ریتم و ابزار کمکی.
اکثر مبتدیان فکر می کنند که لازم است هزاران نوع مضراب زدن برای نواختن هزاران آهنگ را بدانند. اما اینطور نیست! شما واقعا” لازم است که تنها چندین نوع مضراب زدن و تعدادی الگوی مضراب زنی را برای نواختن هزاران قطعه آهنگ راک، فولک، بلوز و پاپ بدانید.


دلیل اینکه گیتار محبوب ترین ساز روی کره زمین است، این است که آسان ترین و سریع ترین ساز برای یادگیری است. لازم نیست که شما نت خواندن بلد باشید. لازم نیست تئوری موسیقی یاد بگیرید. لازم نیست که با تمرینات کلنجار بروید یا نسبت ها را تمرین کنید یا یاد بگیرید که چطور آهنگ Mary Had A Little Lamb را بنوازید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *