shank cover

خرید پستی بازی Shank
قیمت :۲۵۰۰ تومان

Shank نام شخصیت اول بازی است. او یک گاوچران حرفه ای است . عده ای از خلاف کاران مکزیکی به وی نارو زده و مشکلات بسیاری را برای وی به وجود آورده اند. اما همکنون وقت انتقام است. Shank همه چیز را رها کرده است و هدفی جز انتقام ندارد. او سراپا خشم و کینه است. او تصمیم دارد از کوچکترین این افراد شروع کرده تا به رییسشان برسد و تک تک آنها را از دم تیغ بگذراند. همان طور که می بینید داستان بازی بسیاری کلیشه ای است و هیچ گونه فراز و نشیبی ندارد. شاید باورتان نشود ولی باید بدانید که Marianne Krawczyk نویسندگی این عنوان را بر عهده دارد. وی کسی بود که در نوشتن داستان سری خدای جنگ هم دست داشت.
اما هیچ کدام این حرف ها دلیل بر بد بودن داستان بازی نیست و داستان Shank از جمله عواملی است که شما را به ادامه بازی ترقیب می کند.
روایت بازی نیز در نوع خود خوب است و می توان آن را قابل قبول دانست. هسته اصلی روایت داستان بر پایه دموهای بین بازی است. این دموها که با پیشروی در مراحل برایتان نشان داده می شوند در نوع خود بسیار جذاب اند. در مورد شخصیت پردازی کارکترها نیز می توان گفت شخصیت پردازی قابل قبولی را شاهد هستیم. و مخصوصا خوده شنک از شخصیت پردازی خوبی برخوردار است و تا مدتی شما با او رفیق خواهید شد. از جمله نقاط ضعف این بخش این است که اشاره ای به حوادثی که در گذشته برای کارکتر ها افتاده نمی شود و به همین علت برخی نقاط داستان تاریک می مانند.

گرافیک بازی:
خب همونطور که پیش از این هم گفتم گرافیک بازی رو می توان در دسته کارتونی جای داد . و وقتی در حال انجام شنک هستیم به یاد کارتون های دوران کودکیمون می افتیم. اما این دلیل بر ضعیف بودن گرافیک بازی نیست و در عین حال از جمله نقاط قوت آن محسوب می شود. طراحی محیط ها در شنک عالیست و رنگبندی فوق العاده آنها از جمله عوامل موفقیت این عنوان به حساب می آید.
گرافیک دمو ها نیز از این قاعده مثتثنی نیست و آنها نیز طراحی بسیار زیبایی دارند. همچنین طراحی کارکتر های بازی نیز بسیار خوب است. در کل می توان کرافیک شنک را جز بهترین ها در سبک خود دانست و از لحاظ گرافیکی نمی توان ایراد زیادی به این بازی گرفت.

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP/Vista/7
Processor: Intel Pentium 4 @ 1.7 GHz / AMD Athlon XP 1700+
Memory: 1 Gb
Hard Drive: 2 Gb free
Video Memory: 256 Mb
Video Card: nVidia GeForce 6800 / ATI Radeon X1800
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0c

طریقه نصب:
ابتدا تمامی فایل های موجود بر روی سایت را دانلود کرده ، بعد از اتمام دانلود ،مطمئن شوید که نمامی پارت ها را دانلود کرده اید ، فایل های را از حالت فشرده خارج کنید به عبارتی بر روی پارت اول راست کلیک کرده و گزینه Extract Files را بزنید.بعد از اتمام عمل unzip کردن وقتی به پوشه ۲ گیگا بایتی بازی رسیدید ،بر روی گزینه setup کلیک کرده و بازی را نصب کنید.بعد به پوشه کرک رفته و کرک بازی را کپی و در محل نصب بازی قرار دهید و بازی را اجرا کنید .

توجه:

دوستانی که با سیو کردن بازی مشکل دارند ،کرک زیر را دانلود کرده و در پوشه Bin قرار دهید و فایل اجرایی داده شده در پوشه کرک که در مسیر قرار داده اید رو اجرا کنید تا مشکل همه شما دوستان حل شود.

DOWNLOAD CRACK


اسکرین شات بازی :

shank-screenshot

لینک ها تصحیح شد

پسورد :www.vivadl.com

منبع:گروه نرم افزاری ویوا دانلود

لینک مستقیم پارت اول

لینک مستقیم پارت دوم


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *