Assassins Creed Brotherhood

انتظارها برای سری سوم بازی فوق محبوب assassins creed به پایان رسید..گرافیک اولین چیزیست که بازی به آن پرداخته و بعد آن شاید اکشن ترین بازی تاریخ را مشاهده کنید..بازی محبوبی که در دو نسخه قبلی خود یکی از پرفروشترین بازی های اکشن جهان شد.

داستان بازی دقیقا از جایی شروع می شود که نسخه دوم پایان یافت. همین جا به دوستانی که Assassin’s Creed II را بازی نکرده یا تا انتها پیش نرفته اند، پیشنهاد می کنم که این بازی را به پایان برسانند. چرا که داستان این دو نسخه به شدت با یکدیگر در ارتباط هستند و حتما لازم است که نسخه دوم را به پایان رسانده باشید. اتزیو پس از اینکه الهه ای را مشاهده می کند که پیش گویی ای را برای او یا در واقع برای دزموند بازگو می کند، به سمت شهر خود باز می گردد. به نظر همه چیز آرام است و خبری هم از درگیری نیست، اما غافل از اینکه خانواده برجیا (Borgia) که در راس آن ها چزاره برجیا (Cesare Borgia) قرار گرفته، قصد دارند از اتزیو و خانواده اش انتقام بگیرند. برجیا با لشکری عظیم به ویلای آدیتوره و شهر آن ها حمله می کند و همه چیز را از بین می برد و در این بین عموی اتزیو را نیز به قتل می رسانند. اتزیو پس از این اتفاق به روم می رود تا به سلطنت خاندان برجیا بر روم پایان دهد. اما این تازه اول ماجرا است و اتفاق های زیادی در این مسیر برای او و همینطور دزموند می افتد. در این نسخه علاوه بر اینکه شما داستان اتزیو را دنبال می کنید، با دزموند نیز بیشتر از نسخه های گذشته سر و کار خواهید داشت. دزموند و گروهش پس از اینکه در پایان نسخه دوم از دست گروه Templarها فرار می کنند، به ویلای آدیتوره می روند! ویلا و شهری که اکنون به مکان متمدنی تبدیل شده است. دزموند به دلیل استفاده زیاد از دستگاه Animus قدرت های اجدادش را به ارث برده و همچنین می تواند چیزهایی را ببیند که دیگران از دیدن آن عاجز هستند. داستان بازی از پیچیده گی های زیادی برخوردار است و حتی در بسیاری از ماموریت های جانبی بازی می توان اطلاعات مفیدی را به دست آورد.

Year: 2011
Genre: Action / 3D / 3rd Person
Developer: Ubisoft Montreal
Publisher: Ubisoft Entertainment
Platform: PC
Publication Type: License
Language: Angliysky (ENG), Denmark (DEN), holland (NL), French (FR), German (DE), Italian (IT), Norwegian (NOR), Polish (PL), Portuguese (POR), Spanish ( SP), Swedish (SW)
Medicine: Temporarily Out
Size: 7.79 GB

Minimum system requirements:
[*] OS: Windows ® XP (32-64 bits) / Windows Vista ® (۳۲-۶۴ bits) / Windows 7 ® (۳۲-۶۴ bits)
[*] CPU: Intel Core ® ۲ Duo 1.8 GHZ or AMD Athlon X2 1964 2.4GHZ
[*] RAM: 1.5 GB Windows ® XP / 2 GB Windows Vista ® – Windows ® ۷
[*] VIDEO: 256 MB DirectX ® ۹٫۰-compliant card with Shader Model 3.0 or higher (see supported list *)
[*] DX: 9.0
[*] HARD DRIVE: 8 GB
[*] SOUND: DirectX 9.0-compliant sound card
[*] PERIPHERALS: Keyboard, mouse, optional controller

رمز فایل :www.vivadl.com

منبع : گروه نرم افزاری ویوا دانلود

دریافت پارت۱      Direct Li nk

دریافت پارت۲      Direct Link

دریافت پارت۳      Direct Link

دریافت پارت۴      Direct Link

دریافت پارت۵      Direct Link

دریافت پارت۶      Direct Link

دریافت پارت۷      Direct Link

دریافت پارت۸      Direct Link

دریافت کرک  skidrow

Download from Indirect link

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *