در نسخه‌ی دوم اين سری بازی‌ها، گروه H.A.W.X. به آسيا و به طور ويژه خاورميانه فرستاده می‌شود و بار ديگر شما هدايت انواع مختلفی از جديدترين هواپيماهای جنگی را به دست خواهيد گرفت. يكی از مهمترين ماموريت‌های اين گروه، كمك در يافتن سلاح اتمی ناپديد شده‌ی روسيه است. در اين نسخه امكان فرود و Take off نيز وجود دارد. همچنين موشك‌ها و بمب‌های پيشرفته‌ای برای عمليات مخفيانه در شب به اين نسخه اضافه شده است. بازی دارای co-op چهار نفره و بخش چندنفره‌ی كامل‌تری نسبت به نسخه‌ی قبل است.

این شرکت در معرفی این بازی اورده است که : “حالا وقت بازی نیست این یک جدال هوایی واقعیست! نبردهای هوایی مجهز آغاز شده اند و حالا تو یکی از عضو های فوق سری اسکادران هوایی H.A.W.X 2 هستی! یکی از افرادی که برای این کار انتخاب شده‌اید! یکی از افراد ممتاز منتخب! که قادر به انجام واکنش‌های ریز و ظریف و فوریست.
تو اکنون می توانی از تکنولوزی نشانه گیری هدف در هواپیماهای  بسیار پیچیده که حتی وجودشان در بسیاری از دولت‌ها ممنوع است، برای تسخیر آسمان‌ها بهره ببری!
حالا تو دست به کار می شوی با  تسلط بر هر نکته ظریف و دقیق بهترین هواپیماهای جنگی. تو قرار است به قلمرو  ناشناخته دشمن  واردشوی , ضربه ای فلج کننده وارد کنی و قبل از اینکه دشمن بتواند پاسخی به تو بدهد فرار کنی.
تو از تکنولوژی برتر خود برای صدمه زدن به دشمن از راه دور استفاده می کنی و بعد او را به مقابله نزدیک فرا می خوانی برای  جنگی  تن به تن که با استفاده از مغز فولادی  هواپیمایت برای موفقیت در شبیخون زدن استفاده خواهی کرد .
این کارها به راحتی از شما برمی‌آید سوخت‌گیری هوایی و غیره … تو همه این کارها را با حرفه‌ای بودن کامل انجام خواهید داد چرا که یکی از عضو های  HAWX2هستید و یکی از برترین خلبان‌های نظامی که دنیا تا بحال به خود دیده است.”

این بازی را از ویوا دانلود دریافت نمایید

|دانلود در پارت یک گیگابایتی|

حداقل سیستم مورد نیاز :
DirectX 9.0 – compliant sound card
Disk Drive : DVD-ROM speed 4x, dual-layer drive
DirectX : DirectX 9.0 or 10.0 libraries (included on disc)
Hard Drive Space : 7 GB
Operating System : Windows® XP (with Service Pack 3) or Windows Vista® (with Service Pack 1)
Processor : Intel Pentium 4 2.0 Ghz/ AMD Athlon XP 2000+ or higher
RAM : 1 GB Windows XP / 2 GB Windows Vista
Video Card : 128 MB DirectX –compliant, Shader 2.0– enabled video card

رمز فایل  :www.vivadl.com

منبع:گروه نرم افزاری ویوا دانلود

دریافت  پارت اول :    لینک مستقیم

دریافت  پارت دوم :   لینک مستقیم

دریافت  پارت سوم :   لینک مستقیم

دریافت  پارت چهارم :  لینک مستقیم
دریافت  پارت پنجم :   لینک مستقیم
دریافت  پارت ششم :   لینک مستقیم
دریافت  پارت هفتم :   لینک مستقیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *