خود را برای یک مسابقه فوق العاده مهیج در زمینه مسابقات رالی جهانی ۲۰۱۰ آماده کنید و پشت فرمان خود بشینید تا این رقابت عظیم و شگفت انگیز را برنده شوید ! بازی جذاب و مهیج WRC FIA World Rally Championship از ماشین های واقعی که در مسابقات وجود دارند استفاده می کند و دقیقا زمان بندی اتفاق افتادن وقایع ، همان زمان هایی می باشد که امسال در واقعیت اتفاق افتاده است. تجربه ای ترسناک و دراماتیک را هنگامی که در پشت سیستم خود ترمز دستی را می کشید احساس می کنید ! در قسمت پیشروی بازی ، بازی با ساختن تیم شخصی شما آغاز می شود و در مسابقات محلی شرکت داده می شوید و پس از بالارفتن رتبه شما در مسابقات ، رفته رفته نظر مدیران جام WRC را جذب می کنید و آن ها به شما پیشنهاد می دهند تا در مسابقات WRC شرکت کنید.
بخش دیگری از بازی با نام Time Attack می باشد که در این بخش ، شما ماشین مورد علاقه خود را انتخاب کرده و جاده ی مورد علاقه خود را نیز انتخاب می کنید. حال تنها تلاش شما برای ثبت رکورد جدید در این جاده می باشد. شما می توانید رکورد های خود را در دنیای اینترنت آپلود نموده و با رکورد سایر رقیبان مقایسه کنید و میزان توانایی های خود را بسنجید. سایر بخش های مهیجی در این بازی گنجانده شده است که بوسیله بازی کردن می توانید آن ها را تجربه کنید.

گروه نرم افزاری ویوا دانلود این بازی را پیشنهاد میکند

 


 

توضیحات نصب: پس از دانلود و اکسترکت کردن فایل های ، دقت داشته باشید که نباید فایل ISO را بوسیله نرم افزارهایی مثل Winrar اکسترکت کنید و بعد نصب کنید. باید نرم افزارهایی همچون Daemon Tools  را اجرا نمایید و فایل ISO را به صورت Mount در این نرم افزارها اجرا نمایید. یعنی به صورت درایو مجازی اجرا شود. سپس بازی را نصب کنین و دقت داشته باشید که برای اجرای بازی ، باید فایل ISO به صورت Mount در داخل نرم افزار باشد وگرنه امکان بازی وجود ندارد. همچنین می توانید بازی را بر روی DVD به صورت Burn Image To Disc رایت نموده و سپس به نصب بپردازید و دقت داشته باشید در هنگام بازی ، DVD در درون دستگاه قرار داشته باشد. روش اجرای بازی و تمامی فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند

 

رمز فایل :www.vivadl.com

حجم فایل :  ۲٫۲۲ GB

منبع : گروه نرم افزاری ویوا دانلود

Download دانلود انیمیشن زیبای Winnie the Pooh   |   لینک کمکی پارت اول

Download دانلود انیمیشن زیبای Winnie the Pooh   |   لینک کمکی پارت دوم

Download دانلود انیمیشن زیبای Winnie the Pooh   |   لینک کمکی پارت سوم

 

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *