نرم افزار Aurora Media Workshop  به شما توانایی استفاده از گزینه های حرفه ایی را در فایل های ویدئویی , صوت , و دیسک های تصویری می دهد.این برنامه یک برنامه تبدیل کننده ی انواع پسوند های ویدئویی هست که می تواند به راحتی پسوند ویدئویی که برای شما قابل مشاهده نیست یا مورد پسندتان نیست را به پسوند دلخواه شما عوض کند و شما از دیدن فایل تبدیل شده خود لذت ببرید.
این نرم افزار قابلیت این را می دهد که شما بتوانید صحنه هایی از فیلم ها را به دلخواه تکه تکه کنید و هر جا که دوست دارید بهم دیگر وصل کنید ، از قابلیت های دیگر این نرم افزار جدا کردن فایل های صوتی است این برنامه همچینن اجازه ی ضبط با کیفیت صدا را نیز به شما میدهد و لازم به ذکر است که توانایی رایت سی دی برای شما در این برنامه فراهم شده است.

ویژگی های منحصر بفرد  Aurora Media Workshop این برنامه را جزو قدرتمندترین برنامه های مبدل کرده است که تمام راه حل های مشکلات برنامه های مبدل دیگر را در یک برنامه جمع آوری کرده است.

گزینه ی  Aurora MPEG To DVD Burner این قابلیت را به شما می دهد که فایل های MPEG  را به راحتی به دیسک های DVD-R, DVD+R, DVD+RW, DVD-RW تبدیل کنید بنابراین شما به راحتی می توانید فیلم مورد علاقتان را درDVD Player تان ببینید.

گزینه ی Aurora Video Converter & VCD SVCD DVD Creator  این قابلیت را به شما می دهد که فایل های avi, divx, mpeg را به دیسک های VCD, SVCD, DVDقابل اجرا در پخش کننده های خانگی  تبدیل کنید.

گزینه ی  Aurora DVD Copy به شما این قابلیت را می دهد که تجربه ی کپی کردن بسیار سریع و با کیفیت بالا DVD بر روی هارد را احساس کنید . شما می توانید با استفاده از این گزینه DVD را با کیفیت عالی و به سرعت بر روی هارد خود کپی کنید سپس در صورت تمایل آن را رایت کنید بدون اینکه ذره ای از کیفیت یا امکانات DVD پایین بیاید.

گزینه ی  Aurora DVD Ripper یک ابزار کوچک است که به شما اجازه میدهد DVD خود را به VCD2.0, SVCD1.0 or AVI(divx…) تبدیل کنید . این تبدیل با کیفیت بالا صورت می گیرد ولی با این تفاوت که بعد تبدیل حجم DVD به یک دهم می رسد.

قابلیت های كلیدی نرم افزار Aurora Media Workshop 3.4.45:
– تبدیل، ترکیب و جدا کننده File های تصویری با Format های : AVI, MPEG1, MPEG2, ASF, WMV, MOV, VOB, DAT , DivX, Xvid
– تبدیل تمام فرمت های پشتیبانی شده به MPEG2
– تبدیل تمام فرمت های پشتیبانی شده به VCD,SVCD,DVD
– تبدیل تمام فرمت های پشتیبانی شده به DivX,XviD, MPEG-4
– تبدیل تمام فرمت های پشتیبانی شده به WMV و ASF
– تبدیل، ضبط و Rip کردن فایل های صوتی با فرمت های : mp3, wma, wav
– استخراج و ضبط صدا از روی تصویر و ذخیره آن در فرمت های : mp3, wma, wav
– رایت کردن CD/DVD های صوتی، تصویری و Data
– تبدیل و یا ترکیب قسمتی از فایل های تصویری
– تبدیل تصاویر و عکس های دیجیتال به فیلم به وسیله افکت دادن به تصاویر و پخش موزیک
– اجرای عملیات بر روی گروهی از فایل ها به صورت دسته جمعی
– ترکیب و به هم چسباندن کلیپ های تصویری
– برش و جدا کردن فایل های تصویری به تکه های کوچکتر
– عکسبرداری و استخراج تصاویر از فایل های تصویری
– تهیه نسخه پشتیبان از CD/DVD در فرمت های (DAT و VOB) و تبدیل آن به تمام فرمت های پشتیبانی شده توسط نرم نرم افزار

پسورد : www.vivadl.com

منبع:گروه نرم افزاری ویوا

لینک دانلود مستقیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *