مروزه اجرای بازی های جدید بر روی بسیاری از سیستم های کامپیوتری دچار مشکلاتی می باشد . به عنوان مثال ممکن است سرعت اجرای بازی کند باشد و کاربر نتواند به درستی از بازی مورد نظر خود استفاده نماید. دلیل این موضوع هم سخت افزار موجود بر روی سیستم ها می باشد. در هنگام خریداری سیستم های کامپیوتری ، به خصوص در کشور ما در ابتدا به خیلی از نکاتی که ممکن است در آینده مشکل ساز شود توجه نمی شود. به عنوان مثال در هنگام خرید به نوع کاربرد سیستم در اکثر موارد توجه نمی شود که قصد و هدف خرید از این سیستم چیست ؟ بازی ، استفاده کاربری ابتدایی همانند office و اینترنت ، برنامه نویسی ، نقشه کشی ، طراحی های گرافیکی حرفه ای و خیلی از موارد دیگری که بعد از خرید سیستم و چند ماهی کار با آن ؛ کاربران تازه هدف استفاده از سیستم خود را انتخاب می کنند. بازی ها همیشه یکی از مواردی بوده اند که دچار مشکل می شوند زیرا نسخه های جدید بازی ها دارای گرافیک های بالا می باشند و بر روی هر سیستمی اجرا نمی شوند.

در این مطلب نرم افزاری را در این زمینه به شما معرفی می کنیم.

GameGain نام نرم افزاری می باشد که به وسیله آن می توان بازی هایی که بر روی سیستم های کامپیوتری به کندی اجرا می شوند در هنگام اجرای بازی دچار مشکلاتی می باشند را با سرعت بیشتری اجرا نمود. به کمک این برنامه سرعت Load Game ها نیز افزایش می یابد و کاربر زمان کمتری را برای بارگزاری بازی و گرافیک های مراحل سپری می کند. این نرم افزار با بهینه سازی نرم افزاری سیستم عامل در واقع مسیر را برای اجرای یک بازی کامپیوتری هموارتر می کند. این نرم افزار محصولی از شرکت PGWARE می باشد.

برخی از ویژگی های این نرم افزار:

– تغییرات مستقیم در سیستم رجیستری ویندوز و فایل های سیستم به منظور افزایش حافظه ، ترسیم صفحه ، انیمیشن و سرعت پردازنده موضوع

– تنظیم خودکار تعداد فریم ها در بازی

– دارای رابط کاربری بسیاری مناسب

پسورد :www.vivadl.com

منبع:گروه نرم افزاری ویوا

لینک دانلود مستقیم

لینک دانلود غیر مستقیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *