| دانلود نسخه معتبر SKIDROW با لینک مستقیم از سرور ویوا دانلود |

به نقل از IGN، این استودیو که به تازگی کار بر روی عنوان RTS خود به نام A Game of Thrones: Genesis را به پایان رسانده است و انتشار این بازی نیز آغاز شده است .

این بازی در همان دوران سریالی به همین نام در شبکه HBO و همچنین کتاب اول Game of Thrones اتفاق می افتد.این عنوان Genesis توسط کارگردان استودیو، Yves Bordelea به برداشتی از چندین عنوان از BioWare توصیف شده است.مثلاً او سبک جنگها در Game of Thrones را به بازی Knights of the Old Republic تشبیه میکند که در هنگام دستور دادن، بازی به طور کامل متوقف نمیشود بلکه زمان به طور قابل ملاحظه ای آهسته تر میشود.

داستان بازی نیز به سبک نوول است و بین دو شخصیت بازی جابجا میشود.شخصیت اصلی داستان در داستان نوول، در این بازی نیز خواهد بود ولی قابل انتخاب و بازی نیست.طبق داستان اصلی، انتخاب هایی وجود دارند که در داستان تأثیر خواهند داشت.Bordelea گفت: “بعضی از انتخاب ها و کارهای شما، در داستان بازی تأثیر گزار خواهند بود.

هم اکنون میتوانید این بازی استراتژیک زیبا را از ویوا دانلود دریافت نمایید .

سیستم مورد نیاز :

– Operating system:

Windows XP / Windows Vista / Windows 7
– Processor: AMD / Intel Dual-Core with 2.2 GHz
– Memory: 1 GB (XP) / 2 GB (Vista / 7)
– Video: 256 MB VRAM compatible with DirectX 9.0c, supports pixel shader 3.0
– Sound Card: DirectX 9.0c compatible
– Free hard drive space: 7.12 GB (16.88 GB to install

این بازی استراتژیک ، به شما کمک میکند تا فرماندهی نیروهای خود را به دست بگیرید . با یک سیاست اشتباه پادشاهی شما نابود خواهد شد و با زیرکی نیز میتوانید دشمنان قدرتمند خود را از میدان به در کنید .

 

Download دانلود انیمیشن زیبای Winnie the Pooh  Download A Game of Thrones: Genesis in English / en.vivadl.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *