رمزهای عبور برای حفاظت از اطلاعات می باشند. به وسیله رمزهای عبور می توان بسیاری از مشکلات امنیتی مختلف را حل نمود. رمزهای عبور همان طور که بسیار برای حفظ امنیت مفید می باشند اما گاها کاربران را دچار مشکل می کنند. به عنوان مثال شما بر روی یک فایل که سند متنی حاوی اطلاعات شخصی شما می باشد رمز عبوری را قرار داده اید اما اکنون به هر دلیلی رمز عبور را فراموش کرده اید. در چنین شرایطی می باشد که کاربران دچار مشکلات بسیاری می شود در صورتی که اطلاعات مورد نظرشان تنها در همان نسخه از فایل موجود باشد. برای رفع این مشکلات نیز می توان از نرم افزارهای مختلفی کمک گرفت. نرم افزارهایی که رمزهای عبور را از پیش روی شما کنار می زنند.

در این مطلب با نرم افزاری در این زمینه آشنا می شوید.

Passware Kit Enterprise نام نرم افزاری قدرتمند و حرفه ای برای بازیابی رمزهای عبور بر روی فایل های مختلف می باشد. به کمک این نرم افزار کاربران می توانند در صورت فراموشی رمزعبور اقدام به بازیابی و حذف آن از روی فایل نمایند. این نرم افزار دارای پشتیبانی از ۱۵۰ نوع مختلف فایل ها برای بازیابی رمز عبور می باشد. این نرم افزار محصولی از شرکت Passware Software می باشد.

برخی از ویژگی های موجود در این نرم افزار:

– قابلیت بازیابی پسورد بیش از ۱۵۰ نوع مختلف از فایل ها

– دارای ابزار آنالیزور برای شناسایی Encryption به کار رفته

– قابلیت reset نمودن رمزعبور ادمین در ویندوز

– استفاده از ۵ روش مختلف برای بازیابی رمزهای عبور و کشف آن ها ( Dictionary, Xieve, Brute-force, Known Password/Part, Previous Passwords )

– پشتیبانی کامل از فایل های MS Office 2007 و نرم افزار Winrar

و … .

پسورد :www.vivadl.com

منبع:گروه نرم افزاری ویوا

لینک دانلود مستقیم

سرور کمکی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *